Bosch
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 600.00 mm |
| Gross height (mm) | 850.00 mm |
| Gross weight | 38.00 kg |
| Gross width (mm) | 640.00 mm |
| Net weight | 35.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Bosch |
| Tare weight (kg) | 2.20 kg |
| Volume (m3) | 0.33 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: bosch, smv46kx14e, noudepesumasinad

